До уваги водіїв: 24 березня різке погіршення погоди

0
198

Синоптики прогнозують на 24 березня сильний мокрий сніг та товщину снігового покриву 10 – 15 см у Вінницькій, Черкаській, Київській, Полтавській, Чернігівській та Сумській областях. На дорогах очікується ожеледиця. На Кіровоградщині та Дніпропетровщині пройдуть зливові дощі.

При таких погодних умовах водіям радять бути особливо уважними під час руху дотримуватися правил дорожнього руху. Не забувати про ремені безпеки, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, дотримуватися правил паркування (аби не заважати роботі снігоприбиральної техніки). З особливою обережністю слід рухатися по мостам та естакадах, в умовах недостатньої видимості користуватися ближнім світлом фар чи протитуманними ліхтарями.
Варто також відмовитися від ризикованих маневрувань, які можуть привести до створення аварійних ситуацій. Якщо виникає необхідність зупинитися – слід знижувати поступово. А при зупинці обов’язково включати аварійну світлову сигналізацію, повідомляє Управління безпеки дорожнього руху Національної поліції України.

Читайте також:   Які чинники збільшують витрати палива

Напишіть відгук