DS показала свій перший електрокроссовер

0
208

Компанія DS опублікувала фотографії свого першого електричного кросовера DS 3 Crossback. Дизайн новинки буде виконаний в стилі флагманського DS 7 Crossback, а його головними конкурентами називають Volvo XC40 і Mercedes-Benz GLB, який поки ще не дебютував. Прем’єра автомобіля відбудеться на Паризькому автосалоні.

Офіційні дані про силову установку поки що відсутні. За інформацією видання Autocar, кросовер може оснащуватися блоком батарей ємністю близько 50 кВт. Запас ходу складе приблизно 200 кілометрів.

Першим електрифікованим автомобілем преміального бренду стала модель 7 Crossback. Вона оснащена гібридною силовою установкою, до складу якої увійшов бензиновий двигун потужність 200 к.с. та електромотор. Сумарна потужність склала 300 кінських сил. Запас ходу на електротязі – 60 кілометрів.

За попередніми даними, кросовер DS 3 Crossback буде побудований на модульній платформі e-CMP, яка розроблялася спеціально для електромобілів. Шасі дебютує саме на найбільш технологічній марці серед всієї групи PSA – DS.

Джерело

Читайте також:   Як Україна побудує європейські дороги (інфографіка)

Напишіть відгук