Дизельний Bentley Bentayga залишає ринок Європи

0
150

Близько року тому, у вересні 2017 го, компанія Bentley провела світову презентацію першого дизельного автомобіля в своїй історії. Це був Bentley Bentayga Diesel з великим 4,0-літровим агрегатом V8 на 429 к.с. потужності при 3 750 об / хв і 900 Нм крутного моменту. В Європі дизельний позашляховик Бентлі продавався за ціною майже вдвічі дорожче Audi SQ7, у якої він запозичує свій двигун. Але це вже не важливо, оскільки в Крю вирішили згорнути продажу розкішного дизель-позашляховика на ринках європейських країн.

«За останні місяці в Європі змінився політичний законодавчий фон і широко висвітлювалися в ЗМІ значні зміни ставлення до дизельних автомобілів. Ці фактори поряд з недавнім введенням Bentayga V8 і нашим стратегічним рішенням зосередитися на електрифікації в майбутньому, привели до того, що ми починаємо продавати на європейських ринках тільки бензинові похідні Bentayga з вересня 2018 року», – йдеться в офіційній заяві Bentley.

Не слід дивуватися тому, що Bentley Bentayga Diesel вирішив піти з європейської продажу, оскільки модель продавалася в сегменті, де сьогодні домінують бензин-гібриди. Неясно, яку частку займав в загальному обсязі продажів Bentayga Diesel, але, ймовірно, він був найменш популярним серед всіх.

Закінчення продажів Bentley Bentayga Diesel в Європі не означає повний кінець для моделі, оскільки вона ще буде продаватися на деяких ринках. Фактично, дизельний позашляховик продовжать продавати не менше ніж на тридцяти глобальних ринках, включаючи Австралію, Росію і Південну Африку. Цікаво, що на британському сайті Bentley і раніше можна замовити Bentayga Diesel.

Нагадаємо, раніше на Женевському автосалоні 2018 року представили першу гібридну модель Bentley – позашляховик Bentayga Hybrid. У ньому поєднується 3,0-літровий V6 і електродвигун. У повністю електричному режимі великий гібрид-позашляховик проїжджає на батареях до 50 км. Продажі Bentley Bentayga Hybrid стартують у наступному році на обраних ринках.

Читайте також:   Volkswagen Tiguan - лідер продажів серед кросоверів у світі

Джерело

Напишіть відгук