Експерти назвали виробників, що випускають неякісні автомобілі

0
57

Американські експерти порталу Iseecars.com з’ясували, хто з автовиробників змушений відкликати свої машини у клієнтів частіше за інших. Нижче наведений топ-3 компаній-лідерів з продажу автомобілів з дефектами.

Проаналізували відкличні кампанії, ініційовані автовиробниками за останні 5 років, аналітики встановили, що найчастіше з проханням відігнати машину до сервісу до своїх клієнтів звертається General Motors. Всього за вказаний період автогігант відкликав близько 55 млн автомобілів різних марок. У їх числі Pontiac, Chevrolet, Oldsmobile, Cadillac, Buick і GMC.

На другому місці в списку «дефективних» виробників – Chrysler. Фахівцям компанії довелося виправляти заводський брак у 41 млн автомобілів.

Замикає трійку лідерів Ford з показниками в 25 млн відкликаних машин.

Втім, на противагу антирейтингу експерти Національного інституту безпеки дорожнього руху (NHTSA) з’ясували, автомобілі яких марок можна назвати надійними. Виявилося, що рідше всіх свої машини відкликають німецькі Porsche і Mercedes-Benz. Також заводський брак рідко зустрічається у японських виробників.

Джерело

Читайте також:   Waymo отримав дозвіл на проведення тестів в Каліфорнії

Напишіть відгук