Електромобіль Audi E-Tron вже збирають на конвеєрі

0
224

Компанія Audi нагадує про плани офіційно показати свій перший серійний електромобіль 17 вересня на спеціальному заході в Сан-Франциско початком серійного виробництва даної новинки на своєму заводі в Бельгії. Разом з цим важливим оголошенням опубліковано фото, де серійний електрокросовер зображений під чохлом, але частково показує дизайн своєї передньої світлотехніки.

Виробництво Audi E-Tron почалося на заводі компанії у місті Брюссель, де з 2019 року також ще будуть збирати більш стильний електричний хетчбек Audi E-Tron Sportback. Завдяки великій тізерній кампанії про Audi E-Tron відомо майже все. Не секрет і технічні характеристики: виробник обіцяє два електродвигуни, що розвивають у сумі 355 к.с. потужності і 561 Нм крутного моменту. Протягом 8 секунд ця силова установка здатна генерувати 402 к.с. і 664 Нм при активації режиму високої продуктивності їзди.

Audi E-Tron зможе проїжджати на одній зарядці до 400 км за процедурою WLTP, завдяки великій 95 кВт / год батареї при динаміці розгону з 0 до 100 км / год менш ніж за 6 секунд. Виробник підкреслює: Audi E-Tron – це перший в світі CO2-нейтральний автомобіль масового виробництва в преміальному сегменті. Щоб компенсувати викиди, які утворюються в процесі виробництва E-Tron, на заводі Audi використовується енергія з відновлюваних джерел, а також проводяться різні природоохоронні проекти для очищення повітря у цьому районі.

Джерело

Читайте також:   У Рівному потонуло декілька авто

Напишіть відгук