Електромобіль може не працювати не тільки через розряджену батарею

0
43

У Китаї стався дуже цікавий випадок за участю електромобіля. На головній вулиці Пекіна, проспекті Чан’ань, заглох тестовий автомобіль NIO. І сталося це далеко не з вини батареї, як ви могли б подумати.

Як пише South China Morning Post, вся справа в програмному забезпеченні електрокара. Потрапивши в затор, представник компанії і потенційний клієнт, які в цей час перебували в салоні машини, включили оновлення ПЗ по мобільній мережі. Після цього автомобіль приступив до виконання команди та … опинився повністю непрацездатним. Нне функціонували навіть склопідйомники!

У такому положенні NIO перебував більше однієї години. А оскільки Чан’ань є центральною артерією міста і по ньому часто проїжджають урядові кортежі, автомобіль, що застряг, привернув увагу правоохоронців: до місця надзвичайної події один за одним почали з’їжджатися патрульні екіпажі. Але, на жаль, герої історії нічого не змогли зробити, до тих пір, поки система не закінчила оновлення.

Сам виробник вже вибачився за інцидент але визнав лише частину своєї провини: інструкція до електрокару передбачає, що завантажувати оновлення можна тільки на парковці, і в даному випадку водій і пасажир зробили велику помилку. Тому їм теж “дісталося”. Проте, в Ніо пообіцяли технічно вирішити дану проблему, щоб подібне не повторилося.

Який саме електрокар виявився залучена в скандал, не повідомляється, але швидше за все, це був кросовер ES8 – перша масова модель NIO.

Джерело

Читайте також:   Седан Skoda Octavia отримав повний привід

Напишіть відгук