Електромобільні підрозділ BMW переорієнтували на безпілотники

0
464

Компанія переорієнтувала напрямок діяльності підрозділу “i”, стараннями якого баварці випустили спортгібрид i8 і електрокар i3. Замість розробки машин на електричній тязі пріоритетним завданням стало створення самоврядних автомобілів.

За інформацією Reuters причиною зміни пріоритетів в підрозділі “i” стали незадовільні продажі електромобіля i3. Так, в 2015 році компанії вдалося реалізувати по всьому світу 25 000 примірників електричної “трійки”, в той час як Motors зібрала понад 370 000 попередніх замовлень на Model 3, який надійде в продаж лише в 2018 році. Однак це не означає, що BMW відмовилася від розвитку електромобільного напрямку, просто випуск нової i-моделі перенесли на 2021 рік. Член правління BMW Клаус Фреліх назвав зміну пріоритетів “Проектом i Next”, пояснивши, що перезапуск структурної одиниці відбувся ще в квітні.

Ця новина також стала непрямим поясненням несподіваного відходу ряду топ-менеджерів і технічних фахівців, які працювали в BMW i. Так, на початку квітня стало відомо про перехід з BMW в китайський стартап Future Mobility Карстена Брайтфельда (відповідав за розвиток проекту i8), Дірка Абендрота (розробник силових установок для i-серії), Бенуа Якоба (керівник напрямку дизайну підрозділу) і Хенріка Вендерса (головний менеджер по продукту в BMW i).

Тим часом BMW i3 2017 модельного року отримав нову акумуляторну батарею збільшеної місткості, нові шини та силову установку. Тепер заявлений виробником запас ходу складає 300 км проти 190 км у дореформеного варіанту.

Джерело: Reuters

Читайте також:   Кросовер Seat Arona зазначив українську прем'єру

Напишіть відгук