Електричному позашляховику Bollinger додали знімний скляний дах

0
182

Нью-Йоркський стартап Bollinger Motors показав новий дизайн п’ятидверної модифікації електричного позашляховика Bollinger B1. Тепер модель крім звичайного алюмінієвого даху запропонували оснащувати скляними панелями, які можна зняти, залишивши тільки силовий каркас.

Модульна конструкція Bollinger B1 дозволить демонтувати всі скляні панелі: дах, бічні та задні стекла. На місці завжди залишається лише лобове скло та каркас. Також знімними зроблені двері. Серійне виробництво позашляховиків почнеться у кінці 2019 року, а поставки клієнтам – у 2020 році.

У серпні Bollinger B1 продули в аеродинамічній трубі, з’ясувавши, що підйомна сила на передній осі вище, ніж на задній. Проблему вирішили збільшенням розміру вентиляційні отворів, в які тепер інтегровані фари, і перенесенням прорізів для виведення повітря з крил на капот.

Bollinger B1 оснастять двомоторної електричною силовою установкою потужністю 560 кінських сил і 600 Нм моменту. З місця до 60 миль на годину (96 км / год) позашляховик зможе розігнатися за 6,5 секунди. Його максимальна швидкість складе 160 кілометрів на годину.

Bollinger B1 отримає гідропневматичну підвіску з можливістю зміни дорожнього просвіту між 254, 390 і 508 міліметрами. Кути в’їзду та з’їзду позашляховика складуть 56 і 53 градуса відповідно. Обсяг багажника зі складеними задніми сидіннями та переднім відсіком – 3185 літрів.

Джерело

Читайте також:   Порошенко завізував продовження пільг на ввезення електромобілів

Напишіть відгук