Електричний кросовер SsangYong: 450 км запас ходу і дистанційний контроль

0
402

В рамках Женевського автосалону компанія SsangYong представила концептуальний електричний кросовер e-SIV.

В майбутньому цей прототип повинен перетворитися у серійну модель. Також він демонструє дизайнерський напрямок розвитку бренду.

Назва концепту розшифровується як Electronic Smart Interface Vehicle. Автівка отримала цікавий дизайн з хижої оптикою, захисним обвісом і масивними колесами. Привертає увагу великий кліренс. Довжина кросовера складає 4460 мм при ширині – 1870 мм та висоті – 1630 мм. Розмір колісної бази дорівнює 1 675 мм.

 SsangYong

Салон SsangYong e-SIV приваблює користувацьким інтерфейсом, чотирма незалежними сидіннями, повнорозмірним інформаційним дисплеєм і центральною консоллю другого ряду, яка дає доступ заднім пасажирам до головної консолі.

Сучасні технології в області розумних систем реалізовані в e-SIV в повному обсязі. Електрокар отримав функцію розпізнавання голосу, частковий автопілот, автономну навігацію, дистанційний контроль рівня заряду батареї та асистент телематики, який дозволяє на відстані керувати деякими функціями авт (ввімкнення ти вимкнення живлення, робота з кондиціонером тощо).

На одному заряді SsangYong e-SIV приїжджає від 320 до 450 км, цю можливість забезпечує батарея ємністю 61,5 кВтг. Силова установка електромобіля видає 140 кВт (190 к.с.) потужності та розганяє його до граничних 150 км / ч.

Джерело: Автоцентр

Читайте також:   В Україні стартує марафон на електромобілях

Напишіть відгук