Esprit – автомобіль майбутнього, схожий на візок із супермаркету

0
234

Автомобіль Espirit призначений для швидкого таі ефективного переміщення пасажирів по всьому місту. Авто також комбінуються разом, як візки в супермаркеті, щоб заощадити місце, працюють на електриці й можуть з’єднуватися як вагони поїзда.

Дослідники представили на суд публіки те, що деякі з них назвали транспортним засобом майбутнього в мегаполісах, в рамках проекту «Зелені транспортні засоби Європейської комісії». У розробці Espirit брали участь вчені з університету в Абердині. Прототип автомобіля був представлений у Глазго, щоб продемонструвати, як працює концепція.

Автомобіль Espirit може досягати максимальної швидкості близько 50 км / год, дальність поїздки становить близько 50 кілометрів. Цільові, легкі, електричні транспортні засоби категорії «L» призначені для коротких поїздок в містах з високою чисельністю населення.

Як і в міських велосипедних схемах, користувачі забирають їх на зарядних станціях і залишають поруч з місцем призначення, дозволяючи батареї заряджатися. З метою економії простору, автомобілі можуть бути складені разом, як торгові візки, або їздити як автопоїзд, коли кілька людей направляються в одне й те ж саме місце.

Передбачається, що ця концепція спонукає громадян використовувати громадський транспорт та обмін автомобілями, а не приватні транспортні засоби, що призведе до безперешкодного переміщення в інтермодальних перевезеннях, скорочення пробок і значного зниження шуму й забруднення повітря.

Джерело

Читайте також:   У Таллінні зняли самохідні робо-автобуси Renault

Напишіть відгук