Fiat Doblo – Авто Року 2016

0
258

Нарешті, підведено Підсумки 15-го Всеукраїнського рейтингу « Автомобіль року в Україні 2016 ».   Doblo здобув свою нагороду и ставши переможцем в номінації “Співвідношення / якість”! Урочиста Церемонія нагородження переможців відбулась 22 лютого в Готелі Hilton, м. Київ.

Нагадаємо, что з 2001 року Шляхом голосуванням автовласників, автолюбителів та професійного Журналістського журі обирають переможців в різноманітніх номінаціях.

Всі з нетерпінням чекали на оголошення результатів конкурсу “Автомобіль Року 2016”, Адже доля автомобіля Fiat Doblo була не випадкова. Без перебільшення, найпопулярніша модель, вже давно отримала визнання від автолюбителів та неодноразово ставала переможцем автомобільних рейтингів.

Fiat Doblo – у своєму сегменті комерційний автомобіль, обладнаний багатоважільною незалежною задньою підвіскою. Універсальний і міцний, він здатен адаптуватися під різні потреби свого власника. Цей автомобіль володіє чудовим характеристиками: відмінною керованістю, підвіщеним комфортом, а такоже простотою завнатаження і розвантаження.

Крім того, Fiat Doblo пережив оновлення екстерєру та інтер’єру. Новий Fiat Doblo представлено в двох модіфікаціях: вантажній версії Cargo з підвищеною вантажопідйомністю та пасажирській версії Panorama, яка відрізняється особливим комфортом и відмінною керованістю за будь-яких умов руху.

Fiat New Doblo Cargo – ідеальний бізнес-партнер для свого власника. Таким його робить багатоважільна незалежна задня підвіска, вдосконалені коробка передач и зчеплення, а такоже підвіщена увага розробників до акустичного комфорту.

П’ятімісний чи семимісній варіант салону, відмінний огляд завдяки великій площі панорамного виду й чудова плавність ходу версії Panorama створюють прекрасний сімейний автомобіль, який сподобається як дітям, так і їх батькам.

Новий Fiat Doblo має систему переднього приводу, что дозволяє впевнено рухатися по засніжених, погано очищених дорогах, у тому числі на підйомах, в складних погодніх умовах.

Читайте також:   В Білорусі ДАІ відправила перші «листи щастя» за порушення правил паркування

Підсумовуючі вище перелічене, варто відзначити, що основними характеристиками Нового Fiat Doblo є:

  • простота управління,
  • надзвичайна керованість,
  • безпечність,
  • економічність,
  • .

Напишіть відгук