Ford і Alibaba Cloud займуться «розумними» автомобілями

0
334

Компанія Ford і китайський гігант Alibaba починають співпрацювати в області самокерованих автомобілів і підключених транспортних засобів. Відповідна угода, як повідомляється, укладена між фірмою Autonomic, дочірньою структурою Ford Smart Mobility, і Alibaba Cloud, підрозділом Alibaba Group, яке займається хмарними обчисленнями.

Сторони займуться впровадженням платформи Transportation Mobility Cloud (TMC) – передового рішення в сфері мобільності та транспорту для підключених автомобілів. Передбачається, що ця система, розроблена фахівцями Autonomic, буде розгорнута на потужностях Alibaba Cloud.

«Технологія TMC стане відкритою хмарної платформою, яка надасть стандартизовані дані та інфраструктуру стороннім розробникам. Це дозволить швидко створювати програмні продукти з доданою вартістю для взаємодії з підключеними транспортними засобами», – кажуть партнери.

В цілому, платформа TMC дозволить розширити можливості «розумних» автомобілів. Наприклад, за допомогою нових додатків жителі зможуть точно планувати поїздки з пересадками. Система зможе забезпечити навігацію автономних автомобілів на жвавих вулицях.

У Autonomic і Alibaba Cloud вважають, що партнерство зіграє важливу роль у формуванні транспортної екосистеми майбутнього. Платформа ТМС допоможе автовиробникам, операторам громадського транспорту і корпоративних автопарків, а також розробникам програмного забезпечення поліпшити комунікаційні можливості підключених автомобілів і підвищити якість транспортних послуг нового покоління.

Джерело

Читайте також:   Інспекторам Укртрансбезпеки видали автомобілі Hyundai Sonata

Напишіть відгук