Ford оголосив про відкликання 550 тисяч авто через неполадки з коробкою передач

0
252

Експерти виявили несправності в роботі коробки передач, через які автомобіль може почати рух навіть без участі водія під час перебування в режимі паркування. У число відкликаних автомобілів включені седани Ford Fusion 2013-2016 років випуску і позашляховик Escape 2013-2014 років.

Приблизно 504 тисячі автомобілів були випущені в США, близько 37 тисяч – на заводі в Канаді і ще близько 8 тисяч на мексиканському виробництві.

Представники автоконцерну Ford уточнюють, що в машинах, що відкликаються може від’єднатися кабель перемикання передач від коробки. В такому випадку може не включитися режим парковки, через що автомобіль покотиться і спровокує дорожньо-транспортну пригоду.

На данний момент автобудівельний гігант ще не отримував відомостей про жоден випадок, який спровокував би травмування водія чи пасажирів через виявлену проблему. Незважаючи на це, представники бренду Ford порадили власникам в обов’язковому порядку використовувати при парковці ручне гальмо.

Автовласників несправних моделей Ford попросять доставити свій транспорт у найближчий сервісний центр бренду, щоб зробити заміну коробки передач. Дефект буде ліквідовано безкоштовно.

Джерело

Читайте також:   Мікрокар Baojun E200 - нова цікавинка з Китаю

Напишіть відгук