Ford планує використовувати доповнену реальність при розробці автомобілів

0
121

під назвою Microsoft HoloLens вже проходить тестування в дизайн-студії в Дірборні. За допомогою нової технології відтворюються решітки, бічні дзеркала, інтер’єри та інші елементи автомобілів, а також можливо створювати різні варіанти дизайну майбутньої моделі без виготовлення повномасштабних макетів в процесі проектування. Раніше на це йшли тижні і навіть місяці. Використовуючи можливості нової технології, дизайнери зможуть за лічені хвилини змінювати форми, розміри і текстури майбутніх елементів автомобілів.

«Дивно, що ми можемо комбінувати старі і нові моделі і голограми – заощаджуючи, таким чином, час і дозволяючи дизайнерам експериментувати і мріяти про ще більш стильні , розумні машини»

Вбудований в окуляри комп’ютер, що працює на Windows 10, сканує об’єкт і створює голографічну версію елемента, розміри якого можна заміряти або змінювати, розглядаючи об’єкт під різними кутами огляду. Працюючи в команді, дизайнери можуть синхронізувати окуляри і залишати один одному візуальні і звукові повідомлення. Технологія Microsoft HoloLens дозволить дизайнерам і інженерам працювати разом, оцінюючи зручність і функціональність елементів майбутнього автомобіля ще на етапі проектування.

«З HoloLens ми можемо миттєво перегортати віртуальні зображення, щоб вирішити, в якому напрямку рухатися. Як дизайнер, ви хочете показати, а не просто сказати. Це набагато більш переконливо.»

У планах компанії використання технології доповненої реальності в більш складних технологічних процессах.

Джерело Авто УА

Читайте також:   Вартість розмитнення автомобілів запропонували розділити на частини

Напишіть відгук