Ford показав тизери своїх нових кросоверів

0
417

Ford показав в інтернеті тизери своїх трьох нових позашляховиків і кросоверів. Це Ford Escape і Explorer нового покоління, а також абсолютно новий невеликий позашляховик, назва якого поки ще не відома.

Фотошпигуни раніше вже змогли помітити новий Ford Escape, що проходив випробування на дорогах загального користування. Судячи з усього, він отримає помітні зміни в дизайні в порівнянні з моделлю попереднього покоління. У лінійку його двигунів увійдуть трициліндровий 1,5 л агрегат EcoBoost потужністю 180 к.с., і чотирициліндровий 2,0 л мотор EcoBoost. Покупцям також запропонують версію з гібридною силовою установкою. Її характеристики поки що не відомі.

Ford Explorer нового покоління теж раніше вже кілька разів фотографували автолюбителі, а потім розміщували в мережі його фото. Але завжди він був у сильно закамуфльованому вигляді. Цей повнорозмірний кросовер будуть пропонувати покупцям в тому числі й з гібридною силовою установкою.

Третя новинка Ford в сегменті SUV – компактний позашляховик, який називають «маленьким Bronco». Колись американці випускали позашляховик Bronco з двома дверима, який був конкурентом Jeep Wrangler. Тепер Ford планує за його мотивами зробити новий позашляховик, але вже з чотирма дверима та менших розмірів.

Ці три новинки, судячи з усіх, не змусять себе довго чекати. Думаємо, вони з’являться в продажу вже наступного року.

Джерело

Читайте також:   В Україні понад 4 тис. Км. доріг з повністю зруйнованим покриттям

Напишіть відгук