Ford розробить 9 абсолютно нових моделей

0
169

Ford в найближчі кілька років розробить і випустить на ринок 9 абсолютно нових моделей. Таку заяву в своєму інтерв’ю зробив виконавчий віце-президент американського автогіганта Хуа Тай-Танг.

Як відомо, в США і в деяких інших країнах Ford планує звести до мінімуму свою присутність в сегменті седанів, оскільки попит на них постійно знижується. Замість них один з найстаріших автовиробників в світі хоче зосередитися на виробництві кросоверів, позашляховиків і пікапів. Тобто на тих моделях, які продаються найкраще.

Але за словами Тай-Танга, назви деяких седанів не зникнуть з продукції компанії Ford. Їх можуть отримати абсолютно нові моделі – НЕ седани.

На даний момент американський автогігант вже анонсував кілька своїх новинок. Це Bronco, Focus Active і Ranger. Вони з’являться незабаром. А у 2023 році на ринок вийде компактний кросовер, побудований на базі Bronco. Про інші «фордівські» новинки можна поки що тільки здогадуватися. З чуток, серед них буде хетчбек з підвищеною прохідністю для конкуренції з Subaru Outback.

Впевнені, що всі нові моделі Ford будуть в тій чи іншій мірі електрифіковані. Ця компанія вже взяла курс на «зелені» технології. У найближчі роки Ford планує інвестувати 4,5 млрд. доларів у розробку та випуск електромобілів.

Джерело

Читайте також:   Електричний кросовер Audi назвуть E-Tron Quattro

Напишіть відгук