Ford відкликає майже всі GT після пожежі у Німеччині

0
64

Друге покоління Ford GT було представлене у 2016 році. І цей двомісний середньомоторний спортивний автомобіль став мрією багатьох гонщиків-любителів.

Автомобілі такого рівня не випускається масово. З конвеєра Ford щорічно сходить 250 машин GT. І на сьогоднішній день продано 1000 примірників. Причому, купуючи новий Ford GT, клієнт підписує контракт, в якому йому забороняється перепродавати свій автомобіль протягом двох років.

Такий підхід компанії дає можливість «знати» кожен проданий автомобіль практично в обличчя. Знаючи такі тонкощі, можна зрозуміти, що відбувається. Ще у червні в Німеччині загорівся Ford GT. Машина згоріла практично дотла, але люди не постраждали. Ford провів дуже ретельне розслідування, знайшов причину загоряння й виступив із заявою.

Компанія повідомляє, що має контакти з власниками близько 200 таких автомобілів, випущених з період від 20 грудня 2017 по 31 липня 2018 року. І вони допомогли знайти причину пожежі. Найімовірніший сценарій виглядає так: через надмірний тиск в системі може підтікати гідравлічна рідина у виконавчому механізмі інтегрованого заднього антикрила. Досить кількох крапель, що потрапили на розпечену випускну систему, щоб сталося загоряння.

Майже всі автомобілі будуть відкликані, а дилери проведуть кілька серйозних робіт. Це оновлене програмне забезпечення, яке відповідає за роботу інтегрованого контролера, що керує блоком клапанів в гідросистемі. Для тих автомобілів, у яких відсутні гідравлічний зворотний клапан і фільтр, ці деталі будуть встановлені. А разом з ними додаткові кільця ущільнювачів гідравлічного насоса.

Джерело

Читайте також:   ГАИ предупреждает водителей о густом тумане

Напишіть відгук