Ford зробив проекційний дисплей з покриттям від фотолінз

0
264

Компанія Ford представила новий проекційний дисплей, яким вперше будуть оснащуватися моделі для європейського ринку. Він відрізняється збільшеною яскравістю, широким кутом огляду та багатошаровим покриттям, як у лінз об’єктивів фотоапаратів. Першим дисплей отримає Ford Focus нового покоління.

Проекційний дисплей Ford представляє собою пристрій комбінованого типу з окремим екраном з полікарбонату. Він покритий багатошаровим «просвітлюючим» покриттям, яке видаляє відблиски з обох поверхонь скла та покращує світлопропускання. Тому картинку на проекційному дисплеї видно навіть в сонцезахисних окулярах з поляризаційними лінзами.

«Сонцезахисні окуляри з поляризаційними властивостями можуть стати справжнім порятунком для водія, який страждає від відблисків, що можуть з’явитися як на воді, так і снігу, і навіть асфальті, й поліпшити видимість. Проекційний дисплей, який першим отримає новий Ford Focus, є одним з найбільш яскравих з існуючих, володіє одним з найбільших кутів огляду та відмінно видимий у будь-яких умовах», – зазначає Глен Гулд, головний інженер проекту Focus.

Ford Focus четвертого покоління представили в квітні. Він став першою моделлю Ford, побудованою на платформі C2. Лінійка двигунів новинки складається з бензинових турбомоторов сімейства EcoBoost і дизелів EcoBlue, які можуть поєднуватися з шестиступінчастою механічною трансмісією або новим восьмідіапазонним «автоматом» з функцією адаптивного перемикання передач і поворотною «шайбою».

У список оснащення нового «Фокуса» входять активні аеродинамічні жалюзі в решітці радіатора, адаптивні амортизатори, система перемикання режимів руху та адаптивна головна оптика з функцією предиктивного налаштування яскравості та форми світлового пучка.

Джерело

Читайте також:   На ремонт доріг у Луганській області виділили 95 мільйонів гривень

Напишіть відгук