Ford з’ясував, хто не користується ременями безпеки

0
166

Європейський підрозділ Ford організувало опитування в семи європейських країнах, поцікавившись, скільки людей використовує ремені безпеки на задніх сидіннях автомобілів. У результаті з’ясувалося, що ситуація з цими засобами порятунку життів поки далека від ідеальної.

У ході опитано понад 7000 респондентів з Бельгії, Франції, Німеччини, Італії, Румунії, Іспанії та Великобританії. Як виявилося, більше третини опитаних не користуються ременями безпеки на задніх рядах машин. При цьому, частіше за інших не пристібатися задні пасажири віком від 40 років – частка таких людей становила 46%. Ще 21% склали юнаки та дівчата до 24 років.

Приблизно чверть водіїв у вибраних країнах не просять скористатися ременями задніх пасажирів. Найбільш злісними порушниками виявилися жителі Румунії – там на задніх рядах не пристібається 84% опитаних. На другому місці опинилася Італія (56%), а замикає Топ-3 антирейтингу Іспанія (39%).

Восени минулого року в Європейських країнах проводився тижневий дорожній рейд, в якому виявлялися непристебнуті водії та пасажири. У ході кампанії оштрафовані 95000 чоловік. За оцінками Європейської Ради з безпеки дорожнього руху, тільки в 2012-му році в країнах Євросоюзу ремені врятували життя 8600 осіб.

Читайте також:   Справна гальмівна система як чинник вашої безпеки

Напишіть відгук