Фотошпигуни зробили перші знімки нової Toyota Auris

0
239

Toyota почала тестувати новий універсал Toyota Auris Touring Sports, про це свідчать шпигунські фотографії, що з’явилися в Інтернеті. Цю новинку помітили під час тестів в Європі, повідомляє AutoNews.

Новий Toyota Auris Touring Sports побудований на платформі TNGA, як і хетчбек Auris. Тож не дивно, що між ними є багато спільного. Навіть дизайн передньої частини універсала дуже нагадує нам дизайн хетчбека.

Універсал Auris тестують в сильно закамуфльованому вигляді, тому поки рано про нього говорити щось конкретне. Судячи з усього, він отримає серйозні зміни в порівнянні з моделлю попереднього покоління.

У цього універсалу буде така ж гібридна підзарядна силова установка, як у хетчбека, представленого в березні на Женевському автосалоні. В основі першої силової установки лежить 1,8 л бензиновий атмосферник потужністю 122 к.с., а в основі другої силової установки – новий 2,0 л агрегат потужністю 180 к.с.

Офіційна прем’єра нового японського універсала відбудеться до кінця поточного року. Можливо, це станеться в жовтні на Паризькому автосалоні.

Джерело

Читайте також:   ДАІ відмовилася від закупівлі нових «Візирів»

Напишіть відгук