Французький бренд готує нові версії Peugeot 508

0
75

Французький бренд Peugeot готується вивести на ринок «заряджені» версії флагманської моделі 508. Удосконаленням седана та універсала займається підрозділ Peugeot Sport.

За інформацією австралійського Motoring, що посилається на власне анонімне джерело, над «гарячими» версіями моделі, що недавно дебютувала, в даний час щосили трудяться паризькі фахівці. Готові спорт-версії стануть конкурентами Audi S4 і Mercedes-AMG C 43, а також отримають спеціальний шильдик R, що останнього разу застосовувався на купе RCZ.

Під капотом спортивних версій Peugeot 508 виявиться нова гібридна силова установка продуктивністю не менше 260 кВт. Це дозволить забезпечити моделі повним приводом і підвести під нові жорсткі екологічні стандарти. За інсайдерською інформацією, Peugeot Sport зніме з гібрида на базі 1,4-літрового мотора понад 350 к.с. Ємність тягової літій-іонної батареї також буде збільшена. Очікується, що максимальне зниження ваги моделі (алюмінієвий капот, пластикові передні крила, пластмасові дверцята багажника тощо) дозволить забезпечити неперевершене співвідношення потужності й ваги. З 0 до 100 км / год Peugeot 508 R зможуть розганятися приблизно за 4,5 секунди. Максимальна швидкість сягатиме 250 км / год.

Джерело

Читайте також:   Раді пропонують повернути фото- і відеофіксацію порушень ПДР

Напишіть відгук