ГАІцід: Аваков звільнив всю ДАІ Донецької області

0
118

Хвиля скорочень в продовжилася – після розгону Державтоінспекції Миколаївської області, звільнено з посад 625 даішників Донецької області. Всіх звільнених очікує переатестація.

Наказом глави МВС всі співробітники Управління ДАІ Донецької області звільнено з займаних посад та виведені за штат для проведення переатестації. Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

«ГАІцід триває. На жаль і великого щастя. Процес очищення від хабарників і паразитують на горі людському зрадників у погонах. На цей раз – Донецька область. Маріуполь. Наказом міністра співробітники департаменту ДАІ Донецької області звільнені від посад і виведені за штат для проведення атестації », – повідомив міністр МВС Арсен Аваков. Наказ набирає чинності з 7 липня.

Як зазначив Аваков, одному з ініціаторів процесу “очищення” – начальнику УМВС у Донецькій області В’ячеслава Аброськіна, чекає велика з відновлення органів внутрішніх справ.

«Атестація, враховуючи ступінь напруженості в області проходитиме форсовано, але ретельно і з участю поліграфологів і фахівців з Києва. Розраховуємо, що всі хабарники, латентні вороги України, що ховаються від служби в скрутний – будуть за підсумками атестації звільнені », – додав він.

За підсумками першої атестації колишні співробітники ДАІ будуть готуватися до тестів та іспитів в патрульній службі поліції.

Нагадаємо, минулого тижня Арсен Аваков звільнив всю ДАІ Миколаївської області . На час підготовки до впровадження патрульної поліції всі функції Державтоінспекції покладені на спецпідрозділ МВС «Миротворець», батальйон спеціального призначення «Миколаїв» та спецпідрозділ ДАІ «Кобра».

Джерело: mvs.gov.ua

Читайте також:   Які чинники збільшують витрати палива

Напишіть відгук