Geely показала новий седан

0
261

На автосалоні в Ченду китайська компанія представила седан Geely Binrui, побудований на новій модульній платформі ВМА. Кузов седана, як стверджується, на 70% складається з високоміцних сталей і спроектований з розрахунком на п’ятизіркову оцінку в краш-тестах за методикою Global NCAP.

Двигун. Базовий літровий турбодвигун G-Power 200T потужністю 136 к.с., за новими даними, видає не 180, а 205 Нм крутного моменту. В пару до нього йде тільки шестиступінчатий «робот» з двома зчепленнями. А двигун G-Power 14T об’ємом 1,4 л (133 к.с., 215 Нм) працює або з шестиступінчастою “механікою” або з варіатором, який має вісім квазіпередач.

Обладнання. Седан Geely Binrui оснащений адаптивним круїз-контролем, корковим автопілотом і системою автогальмування, що працює на швидкості до 40 км / год,  з функцією розпізнавання пішоходів зростом не нижче 80 см. Машина може на швидкості до 150 км / год самостійно змінювати смуги руху, слідуючи за лідером, або підрулювати в межах розмітки. Система ідентифікації швидкісних лімітів використовує навігацію та камери, що зчитують дорожні знаки. Правда, електроніка не обмежує швидкість самостійно, а лише подає водієві попереджувальні сигнали. Серед інших асистентів названі також автомат перемикання дальнього світла, помічник зрушення на підйомі та самопарковщік.

У комплектацію включений тачскрін розміром 10,25 дюйма, що входить в так звану розумну екосистему Geely. Вона об’єднує також точку високошвидкісного доступу в інтернет, навігатор з картами місцевої компанії Baidu, голосове керування мультимедіасистемою, дистанційний доступ за допомогою спеціального додатку та вбудований відеореєстратор.

Джерело

Читайте також:   Австралійський Holden представив електричний гіперкар майбутнього

Напишіть відгук