Geely випустила двомільйонний автомобіль сімейства Emgrand

0
267

Компанія Geely Auto, один з лідерів серед китайських автовиробників, доставила для покупця (місто Циндао, Китай), двохмільйонний автомобіль сімейства Emgrand.

Початок сімейству Geely Emgrand було покладено у 2009 році всього однієї моделлю. З моменту старту продажів Emgrand 7 уславився як автомобільна легенда в Китаї та за його межами. Geely Emgrand 7 заслужено отримав статус «народного автомобіля», в тому числі й в Україні, неодноразово завойовуючи статус самого продаваного.

На сьогоднішній день, крім широко відомого і популярного в Україні Geely Emgrand 7, лінійка Emgrand, представлена ​​такими моделями як Emgrand GT, Emgrand GL, Emgrand GS і електричної версією Emgrand EV. Так, оновлена ​​версія Emgrand 7 стала єдиним китайським автомобілем, що потрапили до ТОП-10 седанів, які продаються в Китаї, завдяки високій якості збірки та матеріалів, а також надійності й конкурентній ціні.

Моделі Emgrand GL і Emgrand GS встановили нові бенчмарки в своїх сегментах з середньомісячними продажами понад 10 тисяч одиниць. Всього за два роки з моменту запуску було продано 230 тисяч одиниць моделі Emgrand GL і 290 тисяч Emgrand GS.

Також відзначимо, що електро-лінійка Emgrand, котра раніше була представлена ​​моделлю Emgrand EV з дальністю пробігу 450 км від однієї підзарядки, вже розширена моделлю Emgrand GSe, новим електричним кросовером Geely, який також здатний подолати 450 км шляху на одній зарядці, а незабаром до них приєднається повністю електрична версія Emgrand GL.

Нагадаємо, що у 2018 році компанія Geely Auto увійшла в нову енергетичну автомобільну еру та представила світу свою нову диверсифіковану енергоефективну стратегію, яка передбачає подальший розвиток в чотирьох найбільш технологічних напрямках: гібридні технології, альтернативні види палива, водневі паливні елементи та чисті електричні технології, а також оголосила про запуск виробництва флагманського смарт-гібрида Bo Rui GE.

Читайте також:   Nissan Qashqai зазнав істотної модернізації

Джерело: Автосвіт

Напишіть відгук