Гібридна Toyota RAV4 2019 дебютувала на Паризькому автосалоні

0
459

Міжнародне автошоу у французькій столиці вже ознаменувалося безліччю прем’єр, одна з них – європейський дебют нової Toyota RAV4 Hybrid. Крім нового яскравого дизайну модель зазнала технічних змін.

Завдяки використанню модульної платформи TNGA-К нова Тойота стала ширшою та міцнішою, що можна вважати гідним досягненням. Але саме на гібридний кросовер компанія покладає великі надії: у Західній Європі на RAV4 Hybrid припадає 85% загального продажу компактного кросовера. Toyota розраховує, що модель 2019 року щонайменше повторить успіх попередника.

Новий кросовер оснащений 2,5-літровим ДВЗ і двома електродвигунами, сумарна віддача силової установки становить 219 к.с. (нинішній гібридний RAV4 має 194 к.с.). Нікель-металогідридний акумулятор тепер займає менше місця і завдяки зниженій вазі зменшує електричні і механічні втрати. За повідомленнями Toyota, варіатор CVT модернізований і його робота значно поліпшена.

Кількість крутного моменту, що направляється до задньої осі, збільшено на 30% – максимальне значення тепер досягає 80%, в той час як у стандартному режимі 100% моменту відправляються на передню вісь.

Джерело

Читайте також:   У Лос-Анджелесі весь громадський транспорт буде електричним

Напишіть відгук