Глава МВС назвав вартість підготовки одного поліцейського

0
192

Прискорена відмова від ДАІ та міліції обходиться бюджету в чималу суму грошей. За словами Арсена Авакова, на навчання одного патрульного поліцейського витрачається понад 100 тис. Грн. Однак частина коштів на проведення реформи надають інші країни.

Під час недавніх відвідин Національного університету внутрішніх справ у Харкові міністр внутрішніх справ розповів, що на підготовку одного поліцейського в Україні витрачається 128 тисяч гривень.

«Приблизно 90% коштів – це з державного бюджету, а решта – це , які ми отримуємо від наших партнерів з Європейського Союзу, Америки та Японії», – цитує Авакова агентство УНІАН.

Тим часом у поліції Києва розповіли про результати першого місяця роботи нової служби. Зокрема середній час прибуття до місця ДТП у поліцейських патрулів склало 27 хвилин, проти 38 хвилин у співробітників ДАІ в липні минулого року. При цьому кількість пригод без потерпілих скоротилося за звітний місяць з 3708 до 3632.

Крім цього в поліції зафіксували значне збільшення кількості звернень громадян за номером 102, що свідчить про зростання довіри до правоохоронної службі. Так, в цілому по місту цей показник зріс з 39490 в липні минулого року до 64247 в липні 2015 (+ 61%). Збільшення звернень зафіксовано у всіх районах столиці.

Популярна серед киян тема ДТП за участю поліцейських автомобілів в статистиці не наводиться. Втім, як зазначив у інтерв’ю Еспресо.тв глава департаменту патрульної служби Києва Олександр Фацевіч, події дійсно трапляються.

«Ми це не приховуємо. В основному це (ДТП) відбуваються під кінець нічної зміни, коли хлопці втомлюються, втрачають орієнтацію десь і потрапляють в ДТП. Але останнім часом ДТП в основному відбуваються не з нашої вини – б’ють нас, в’їжджають в наші машини », – сказав він.

Читайте також:   У Мадриді швидкість руху містом обмежать 30 км на годину

При цьому пошкоджені автомобілі ремонтуються, а кількість патрулів залишається незмінним – на вулицях міста як і раніше знаходяться 200 машин.

Напишіть відгук