GM-АвтоВАЗ скасував будівництво заводу для нової «Шеви-Ниви»

0
134

Компанія GM- призупинила будівництво автоскладального підприємства, на якому планується випускати кузова для нової Niva. Автовиробник з неназваних причин розірвав договір з генпідрядником проекту.

Спільне підприємство GM-АвтоВАЗ розірвало контракт з компанією «Автозаводстрой» – генпідрядником з проектування та будівництва автоскладального підприємства в особливій економічній зоні «Тольятті». У компанії поки не говорять про можливість перенесення дати початку випуску нової «Шеви-Ниви» обмежившись зауваженням, що «аналізують, яким чином це може відбитися на термінах реалізації проекту». Раніше дебют новинки намічався на 2016 .

Новий автоскладальний завод «Джей Ві Системз» почали будувати влітку 2013 року. Виробничі потужності підприємства включать кузовне і пресове виробництво, а також логістичний центр та виробничі лабораторії. Заявлена потужність становить 120 тис. Кузовів для Chevrolet Niva нового покоління, а загальна сума інвестицій в оцінювалася в 209 млн. доларів.

Передсерійна версія позашляховика нового покоління була представлена в серпні 2014 на московському автосалоні. Концепт отримав повністю перероблений дизайн екстер’єру та інтер’єру, крім того SUV виявився на 30 см довше автомобіля нинішнього покоління. Під капотом представленого знаходився 1.8-літрова бензинова рядна «четвірка» виробництва PSA Citroen з віддачею 135 л.с. Силовий агрегат працює в парі з 5-ступінчастою «механікою» з роздавальної коробкою і заниженою передачею.

Читайте також:   Обслуговування автомобіля в літній період

Напишіть відгук