GM-АвтоВАЗ скасував будівництво заводу для нової «Шеви-Ниви»

0
169

Компанія GM-АвтоВАЗ призупинила будівництво автоскладального підприємства, на якому планується випускати кузова для нової Chevrolet Niva. Автовиробник з неназваних причин розірвав договір з генпідрядником проекту.

Спільне підприємство GM-АвтоВАЗ розірвало контракт з компанією «Автозаводстрой» – генпідрядником з проектування та будівництва автоскладального підприємства в особливій економічній зоні «Тольятті». У компанії поки не говорять про можливість перенесення дати початку випуску нової «Шеви-Ниви» обмежившись зауваженням, що «аналізують, яким чином це може відбитися на термінах реалізації проекту». Раніше дебют новинки намічався на 2016 рік.

Новий автоскладальний «Джей Ві Системз» почали будувати влітку 2013 року. Виробничі потужності підприємства включать кузовне і пресове виробництво, а також логістичний центр та виробничі лабораторії. Заявлена потужність становить 120 тис. Кузовів для Chevrolet Niva нового покоління, а загальна сума інвестицій в проект оцінювалася в 209 млн. доларів.

Передсерійна версія позашляховика нового покоління була представлена в серпні 2014 на московському автосалоні. Концепт отримав повністю перероблений дизайн екстер’єру та інтер’єру, крім того SUV виявився на 30 см довше автомобіля нинішнього покоління. Під капотом представленого знаходився 1.8-літрова бензинова рядна «четвірка» виробництва PSA Peugeot Citroen з віддачею 135 л.с. Силовий агрегат працює в парі з 5-ступінчастою «механікою» з роздавальної коробкою і заниженою передачею.

Читайте також:   Компанія Leoni запустить другий завод автокомпонентів в Україні

Напишіть відгук