Goodyear інвестує близько 250 тисяч гривень на безпеку дорожнього руху в Україні

0
116

У загальнонаціональної соціальної ініціативи компанії Goodyear «Безпека для тебе – безпека для кожного», взяли участь тисячі українських автолюбителів і пішоходів. За підсумками проекту будуть встановлено більше 30 дорожніх знаків і 3 пішохідних переходи будуть обладнані автономним освітленням.

31 травня 2015 офіційно завершився перший етап загальнонаціонального проекту «Безпека для тебе – безпека для кожного», організованого компанією Goodyear Dunlop Tires Ukraine за підтримки українських автомобілістів, а також ДАІ та «Укравтодору». Один з найбільших світових виробників шинної продукції ініціював , в результаті якого українські дороги стануть більш безпечними для всіх учасників дорожнього руху.

За результатами проведеної акції Goodyear інвестує близько 250 тисяч гривень на безпеку дорожнього руху в Україні. Як і було заплановано, будуть спрямовані на виготовлення та встановлення нових або заміну застарілих / поламаних дорожніх знаків, а також на обладнання автономним освітленням пішохідних переходів на аварійно-небезпечних ділянках доріг в Україні.

Місця проведення робіт з безпеки були визначені шляхом відкритого онлайн голосування на сайті медіапартнера проекту – видання «За кермом Україна». У голосуванні взяли участь більше 2000 осіб і в результаті були обрані три ділянки доріг, на яких будуть встановлені нові або замінені застарілі / поламані дорожні знаки:

  1. Ділянка траси Н-03 (Житомир – Чернівці), 205-206 км, біля села Правдівка (Хмельницька область)
  2. Ділянка траси Н-03 (Житомир – Чернівці), 198-199 км біля села Скаржинци (Хмельницька область)
  3. Ділянка траси М-05 (Київ – Одеса), 293-294 км, біля селища Криве Озеро (Миколаївська область)

А також обрані 3 пішохідних переходи, які будуть обладнані автономним освітленням, що посприяє зменшенню кількості ДТП на них:

  1. Ділянка траси Н-03 (Житомир – Чернівці), 205-206 км, біля села Правдівка (Хмельницька область)
  2. Ділянка траси Н-03 (Житомир – Чернівці), 198-199 км біля села Скаржинци (Хмельницька область)
  3. Ділянка траси М-05 (Київ – Одеса), 293-294 км, біля селища Криве Озеро (Миколаївська область)
Читайте також:   Honda представила оновлені позашляховики Pilot і HR-V

«Як організатор соціальної ініціативи« Безпека для тебе – безпека для кожного », ми висловлюємо свою глибоку вдячність кожному, хто підтримав проект. Під проведення голосування, за вибір місць для установки елементів безпеки, був важливий кожен голос. І нам приємно, що, незважаючи на невелику кількість проголосувавших, ініціатива відбулася. І що українці нас підтримали в прагненні зробити українські дороги безпечнішими для всіх учасників дорожнього руху. Ми також висловлюємо подяку нашим партнерам, «Укравтодору» та Державтоінспекції України. І сподіваємося, що ми і надалі зможемо спільними зусиллями робити українські дороги безпечнішими », – зазначив Анджей Русин, генеральний директор компанії Goodyear Dunlop Tires Ukraine.

Всі роботи на обраних ділянках планується провести найближчим часом і завершити до 1 липня 2015 року. Стежити за реалізацією проекту і проведенням робіт з установки елементів безпеки можна на офіційній сторінці Goodyear в соціальній мережі Facebook.

Напишіть відгук