Goodyear везе в Україну нову колекцію літніх шин Eagle Sport

0
2024

Компанія Goodyear Dunlop Tires Ukraine анонсувала вихід нової для українського ринку літньої шини Goodyear Eagle Sport. Одне з ключових переваг цієї шини, як запевняють в компанії, – поліпшена зносостійкість і, відповідно, більш тривалий експлуатації. Також очікується, що з шинами серії Goodyear Eagle Sport автомобілісти отримають поліпшену керованість і комфорт на дорогах. Шини передбачені, в першу чергу, для автомобілів середнього класу.

В компанії розраховують, що шини Eagle Sport привернуть увагу українського споживача своєю конструкцією і малюнком протектора, які оптимально підходять для використання в різних умовах українських доріг.

«Eagle Sport користуються високим попитом в країнах, де вони вже продаються, в основному завдяки малюнку протектора, який сприяє підвищенню зносостійкості. Ми, в свою чергу, створили умови, при яких ці шини стануть досить привабливою пропозицією для українського автомобіліста, і впевнені, що такий успіх чекає їх і на нашому ринку»

В моделі Goodyear Eagle Sport поліпшена зносостійкість і стійкість до пошкоджень. Там же глибші канавки забезпечують надійне зчеплення з мокрою поверхнею і точне управління на сухій дорозі. Шини Eagle Sport представлені в дев’яти розмірах, від 14 до 16 посадкового діаметра, і будуть доступні поетапно в мережі авторизованих дилерських центрів Goodyear по всій Україні, починаючи з поточного моменту і до кінця травня 2016 року.

Читайте також:   МВС запропонувало ввести знижку при швидкій оплаті штрафів

Напишіть відгук