Great Wall почне робити MINI

0
138

Компанія BMW планує зайнятися розробкою наступного покоління автомобілів MINI у співпраці з Great Wall. При цьому зміну генерації моделей британського бренду довелося відсунути до 2023 року, і навіть чергове відновлення не відбудеться раніше кінця наступного року. Варто очікувати, що продуктова лінійка позбудеться «трьохдверок» і кабріолета.

Глобально переглянути плани щодо MINI баварському виробникові довелося через створення двох нових модульних архітектур для задньопривідних автомобілів і для авто з приводом на передню вісь, на які переїдуть всі майбутні моделі. Платформи розробляються таким чином, щоб на їхній основі можна було збирати як техніку з двигуном внутрішнього згоряння, так і з гібридною силовою установкою або виключно на електротязі.

Нова багатофункціональна платформа для передньопривідних автомобілів набагато дорожче і в розробці, і у виробництві, ніж та, на якій побудовані сьогодні все MINI і деякі BMW.

Щоб не втратити аудиторію і не збільшувати вартість британських хетчбеків, баварці об’єднаються з Great Wall для проектування невеликої і недорогої архітектури для всього модельного ряду MINI, повідомляє видавництво Autocar.

Раніше ходили чутки, що BMW проводило безрезультатні переговори з Toyota з цього питання. Співпраця з китайцями виявилася більш вигідною мабуть ще й тому, що з Great Wall у BMW вже є спільне підприємство на території КНР.

Джерело

Читайте також:   Volkswagen виплатить Німеччині штраф в один мільярд євро

Напишіть відгук