Гройсман доручив спростити контроль автотранспорту на кордонах

0
237

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Фіскальній та Прикордонній службам до кінця 2016 року спростити систему проходження прикордонно-митного контролю на пунктах пропуску. Нинішні порядки глава уряду назвав пережитком радянського минулого.

Володимир Гройсман заявив у вівторок на засіданні Кабміну, що проходження митного і прикордонного контролю на пунктах пропуску створює значні труднощі для громадян.

«Я вимагаю – спільний наказ ГФС і Прикордонній службі – будь ласка, до Нового року переробіть всю систему: прийшов прикордонник, взяв паспорт у людини, пішов зробив всю роботу, митник підійшов до автомобіля, подивився, якщо потрібно – і поїхали далі. Цей подвійний контроль нікому не потрібен. Давайте цю «советчину» прибирати з обслуговування людей. Нічого людям, які подорожують, виходити з автомобілів і бігати з цими документами»,

– сказав він.

Крім цього прем’єр-міністр доручив керівництву Державної фіскальної служби та Державної прикордонної служби у грудні на засіданні уряду прозвітувати про вжиті заходи на всіх пунктах пропуску через держкордон.

Джерело: kmu.gov.ua
Джерело: АвтоУа

Читайте також:   Китайці масово готові пересісти на електромобілі

Напишіть відгук