Група компаній АІС почала імпортувати електромобілі з США

0
105

Група компаній АІС – один з найбільших автомобільних холдингів України виходить на електромобілів, імпортованих з США.

У зв’язку із зростаючим попитом на електромобілі і стрімким розвитком мереж електрозаправок в Україні, компанія АІС Маркет, торгово-сервісне підприємство Групи компаній АІС, що спеціалізується на продажу та сервісному обслуговуванні автомобілів з пробігом почала імпортувати електромобілі Nissan Leaf.

Завдяки своїм чудовим ходовим якостям і динамічними характеристиками Nissan Leaf є полярним і затребуваним електромобілем в Україні на сьогоднішній день. АІС здійснює поставки електромобілів Nissan Leaf з підтвердженою сервісною історією обслуговування, які раніше не брали участі в ДТП, і з мінімально можливим пробігом для транспортних засобів віком 3-5 років.

Всі імпортовані АІС автомобілі пройшли сертифікацію в Україні, повне митне очищення, передпродажну підготовку. Електромобілі доступні клієнтам за ціною від 299 000 грн. *

Nissan Leaf оснащені опціями, наявними далеко не в усіх автомобілях базової комплектації: клімат і круїз контролем, підігрівом сидінь тощо. Порти швидкої зарядки електромобіля дозволяють зарядити акумуляторну батарею на 80% всього лише за півгодини.

При покупці вживаного в АІС Маркет клієнти отримають цілий ряд переваг і привілеїв:

  • Можливість придбати в кредит або лізинг;
  • Гарантію легальності, юридичної чистоти, підтвердженого пробігу та технічного стану автомобіля;
  • Безкоштовний для покупця сервіс Асистанс, який включає технічну та інформаційну допомогу в дорозі;
  • Можливість доповненої розширеної гарантії;
  • Можливість придбати страховий КАСКО, ОСАГО;
  • Придбати автомобіль в трейд-ін з вигодою до 5% ** від вартості нового автомобіля;
  • Юридичні особи, при покупці вживаних авто в АІС зможуть отримати податковий кредит з ПДВ на повну вартість автомобіля.

В АІС Маркет представлений один з найбільших складів автомобілів з пробігом серед всіх операторів з продажу вживаних авто. Компанія пропонує більше ніж 150 авто різних брендів. Всі автомобілі представлені за адресою, м Київ, пров. Балтійський, 20. В будь-який день тижня можна пройти тест-драйв.

Читайте також:   Електрокар і реальність: тиждень з Nissan Leaf

* Ціна вказана за одиницю товару 2013 р.в. з пробігом 70 000 км. станом на 05.07.2017 року та може бути змінена в залежності від зміни обмінного курсу гривні до валюти закупівлі, а також в разі зміни комерційної політики продавця. З метою уточнення актуальною ціни необхідно звертатися до продавця.

** під вигодою мається на увазі додаткова грошова премія від вартості переданого автомобіля з пробігом, а також додаткова знижка на покупку нового, сума яких може складати до 5% від вартості нового авто. Розмір вигоди визначається за підсумками формування вартості переданого і нового автомобілів.

Джерело АІС

Напишіть відгук