Хакер, який зламав iPhone, буде розробляти безпілотні автомобілі

0
347

На війні, як відомо, всі методи хороші. У розпочатій гонці озброєнь, метою якої є оперативне виведення на ринок безпілотного авто, автовиробники звертаються за допомогою навіть до хакерів. Так, 26-річний Джордж Хотц, відомий під ніком Geohot, який зламав в свій час перший iPhone і PlayStation 3, допоможе в створенні безпілотного автомобіля. Він вже отримав 3,1 мільйона доларів від американського фонду Andreessen Horowitz на створення самокерованої машини. Платформою для розробки послужить модель Acura ILX.

Джордж разом з трьома напарниками придбав , датчики і камери, за допомогою яких комп’ютер управляє машиною, і вже самостійно зібрав безпілотника. Він мало чим поступається тим машинам, які зараз тестують провідні автомобільні бренди.

Поки що кращим результатом для тестової машини Geohot’а стала поїздка з Маунтін-В’ю до Сан-Франциско. Його безпілотник без зупинок і будь-яких пригод подолав 64 кілометри за одну годину. Автор упевнений, що його розробка отримає масове поширення вже до кінця цього року.

Читайте також:   Київавтодор випробував метод «мікрохвильовки» в ремонті доріг

Напишіть відгук