Характеристики нового кросовера Volkswagen Tayron

0
274

Міністерство промисловості Китаю опублікувало живі фото Volkswagen Tayron – нового серійного кроссовера німецької марки, орієнтованого насамперед на Піднебесну. Автомобіль вже відправився у виробництво (місце прописки – СП FAW-Volkswagen в КНР) і до кінця року вийде на ринок.

5-місний Volkswagen Tayron побудований на платформі MQB і володіє наступними габаритами: 4 589 х 1 860 х 1 660 мм. У модельному ряді він займе місце між VW Tiguan L (в Європі – Allspace) і Teramont (в США – Atlas). Дизайн новинки виконаний у дусі інших кросів марки, але найбільшае схожість простежується з тим же Terramont і компактним T-Roc.

Оснащення Volkswagen Tayron включає LED-оптику, панорамний дах і спорт-пакет R-Line, до складу якого входять агресивні бампери і здвоєний вихлоп. Також для моделі доступні колеса на 17, 18 і 19 дюймів на вибір.

Мотор у нового кросовера один – 2,0-літрова бензинова турбочетвірка TSI, але доступний він у двох потужних версіях – на 186 або 220 к.с. Стикується двигун з роботом DSG-7. Купити Volkswagen Tayron можна буде як з переднім, так і повним приводом. Чи з’явиться Тайрон на інших ринках, невідомо.

Джерело Автоцентр

Читайте також:   Створено універсальний апарат для зарядки електромобілів

Напишіть відгук