Honda Civic перетворять на кросовер у 2019 році

0
85

Мода на кросовери – більше не тенденція, а обов’язкова умова успішного існування на світовому автомобільному ринку.  Цікаво, що сьогодні кроссоверам стає мало місця в займаних сегментах. Тому маскуватися під “міські позашляховики” починають абсолютно несподівані для цього автомобілі.

Серед них Ford Focus Active, скоро до нього приєднається Kia Ceed. Виходячи з першого офіційного зображення, те ж саме зробить і Honda Civic. Якщо точніше – крос-версію хетчбека покажуть в ході Міжнародного автошоу в Токіо у січні 2019 року. Вже зовсім скоро!

Автомобіль отримає ім’я Honda Civic Versatilist, що вільно можна перекласти як “багатогранний”. Якщо спиратися на ескіз, автомобіль отримає новий обвіс з великою кількістю елементів, які інші виробники звикли виконувати з темного нефарбованого пластика. Civic ж прикрашений деталями більш світлого відтінку у порівнянні з кольором кузова.

Можливо, це прийом виключно для передсерійного прототипу. Цікаво, чи добереться таке рішення до конвеєра? Зверніть увагу на незвичайні декоративні плавники на дверях. Більше інформації з’явиться в міру наближення офіційної прем’єри.

Джерело

Читайте також:   Renault і McDonald's розробили технологію швидкого замовлення їжі

Напишіть відгук