Hyundai і Ionic Materials розроблять новий тип батарей для електромобілів

0
277

Hyundai CRADLE, корпоративний венчурний підрозділ відкритих інновацій компанії Hyundai Motor, уклав стратегічну угоду з фірмою Ionic Materials, що займається розробкою акумуляторів для електротранспорту на основі твердих полімерних електролітів для літієвих джерел струму. За умовами партнерства Hyundai CRADLE інвестує в Ionic Materials кошти, які допоможуть прискорити створення акумуляторів для електромобілів бренду. Нові батареї будуть відрізнятися підвищеною продуктивністю і безпекою в експлуатації.

Ionic Materials – інноваційна компанія, що займається розробкою передових технологій для високопотужних батарей, які є більш безпечними і менш дорогими у виробництві й експлуатації. Застосування запатентованого твердого полімерного електроліту дозволяє Ionic Materials створювати твердотільні батареї, які є безпечними, доступними за ціною, мають високу щільність енергії та працездатність при кімнатній температурі. Особлива властивість цього полімерного електроліту – використання літієво-іонних елементів з мінімальним вмістом кобальту в катодах.

Переваги батарей з твердим полімерним електролітом

  • Підвищена безпека: виключення проблем, властивих батареям з рідкими електролітами.
  • Збільшена продуктивність: використання більшої кількості енергії катодів і анодів.
  • Менша вартість: здешевлення вартості батарей за рахунок використання менш дорогих хімічних речовин і, як наслідок, економія на виробничих процесах.

«Прогресивна технологія Ionic Materials допоможе значно поліпшити технологію виробництва батарей для еко-моделей Hyundai. Ми дбаємо про те, щоб наші електромобілі відповідали найвищим рівнем екологічних стандартів. Інвестиції в Ionic Materials допоможуть Hyundai закріпитися на лідерських позиціях у сегменті виробництва автомобілів, оснащених безпечними і високоефективними батареями», – заявив Джон Су, віце-президент Hyundai CRADLE.

Джерело: Автосвіт

Читайте також:   Audi запатентувала революційний ДВЗ

Напишіть відгук