Hyundai і Kia випустять недорогі кросовери

0
469

Компанії # Motor і # Motors розробляють три компактних кросовера, основною перевагою яких стане невисока ціна. Автомобілі будуть випускати в Китаї на спільних підприємствах і з використанням комплектуючих від місцевих постачальників.

За інформацією агентства Reuters виробництво компактного “бюджетника” Hyundai почнеться в листопаді 2017 року на новому заводі в китайському Чанчжоу. Вже в 2018 році лінійку корейського бренду доповнить ще один субкомпактний , який пропишеться на конвеєрі автоскладального підприємства в Чунціні. Приблизно в цей же час свій соплатформенний вседорожник початкового рівня випустить Kia, але де будуть випускати цей автомобіль, поки невідомо.

Новинки розробляються з прицілом на китайський ринок силами центру розробок в китайському місті Яньтай. Кілька джерел підтвердили, що Hyundai і Kia проектують компоненти і підбирають характеристики, які стануть оптимальними саме для великого ринку КНР. Отже, від новинок не слід очікувати технологічних проривів.

На початку травня на автосалоні в Делі був представлений концепт-кар Hyundai Carlino, який є передвісником однойменного серійного автомобіля для Індії. Примітно, що він також з’явиться в 2018 – 2019 рр.

Чи будуть найдешевші кросовери Hyundai і Kia продаватися за межами Піднебесної, поки не повідомляється. На найближче майбутнє компанії поставили перед собою мету повернути колишню частку ринку Китаю. Так в минулому році сумарна частка корейських брендів в КНР скоротилася з 10.4% до 8.9%. На тлі кризи, що склалася обидва автовиробника призначили в минулому році нових керівників своїх китайських підрозділів.
Джерело: Reuters

Читайте також:   Toyota продовжує залишатися найдорожчим автомобільним брендом у світі

Напишіть відгук