Hyundai об’єднає автомобілі хмарною мережею

0
390

Концерн Motor оголосив про початок розробки власної технології «підключеного автомобіля», названої Car to Life ( « для життя»). Нова платформа дозволить машинам обмінюватися даними один з одним, об’єктами інфраструктури і навіть побутовою технікою своїх власників, для підвищення безпеки і повноцінної інтеграції в життєвий ритм.

«Дорожня карта» розвитку інтелектуальних систем спілкування між машинами на основі хмарних даних складається з декількох етапів – від впровадження систем синхронізації автомобілів зі смартфонами і смарт-годинниками до появи автономних транспортних засобів, які зможуть їздити без водія. У Hyundai Motor впевнені, що поєднавши машини однією мережею через хмарні центри обробки даних, їм вдасться створити аналог автомобільного штучного інтелекту. Машини навчаться «відчувати» сусідів на дорозі, завчасно дізнаватися від них про проблеми на маршруті слідування і уникати аварій.

В Hyundai привели і більш конкретні приклади користі від майбутніх розробок. Зокрема системи дистанційного обслуговування зможуть віддалено діагностувати і усувати поломки автомобілів ще до того, як вони стануть очевидними для водія. Крім того хмарні центри обробки даних отримають доступ до масивів інформації про водіння автомобілів тисячами водіїв, що також дозволить удосконалити функції автопілотування.

Про схожі наміри кількома днями раніше заявила компанія . Японський автоконцерн побудує в місті Плано (штат Техас, США) технологічний центр Connected, в якому за підтримки фахівців Microsoft буде розвивати свій варіант штучного інтелекту. У компанії також вважають, що зможуть створити серійні автомобілі з автопілотом до 2020 року.

Джерело: Автоуа

Читайте також:   Київська влада розповіла, де полагодять дороги (інфографіка)

Напишіть відгук