Hyundai озвучила терміни появи водородомобиля другого покоління

0
169

Новий серійний # з силовою установкою на паливних елементах буде представлений в 2017 році. Він замінить нинішній ix35 Fuel Cell (Tucson Fuel Cell в США) і отримає такий же чотирирічний життєвий цикл.

Корейці розраховують, що до вказаного періоду в Європі вже сформується базова інфраструктура для заправки і обслуговування таких машин. За словами PR-менеджера Hyundai Motor UK Робіна Гейлза, всього планується випустити від 10 до 15 тисяч примірників нової водневої моделі. Очікується, що новинка стане більш доступною, ніж нинішній ix35 Fuel Cell, який стоїть у Великобританії від 53.1 тисяч фунтів стерлінгів (68 тисяч євро).

Компанія вже визначилася з типом кузова наступній водневої моделі, але поки не розголошує цю інформацію. Раніше повідомлялося, що ймовірно, новинка знову буде кросовером з-за зростаючої популярності даного сегмента. Пробіг автомобіля від однієї заправки повинен скласти не менше 800 км, а максимальна швидкість складе близько 180 км/ч.

Для Hyundai змінник ix35 Fuel Cell стане вже шостим поколінням автомобіля з паливними елементами, але тільки другим комерційним автомобілем подібного роду. Нинішній водородомобиль проїжджає від однієї заправки 593 км і приводиться в 136-сильним електромотором, який отримує енергію від літій-іонних акумуляторів. Батареї заряджаються від системи паливних елементів, що виробляють енергію в результаті хімічної реакції між киснем і воднем. У вільний продаж він надійшов навесні 2015 року.

Джерело: Autocar

Читайте також:   Перша серійна Tesla Model 3 2018: офіційні фото електрокара

Напишіть відгук