Hyundai озвучила терміни появи водородомобиля другого покоління

0
190

Новий серійний #Hyundai з силовою установкою на паливних елементах буде представлений в 2017 році. Він замінить нинішній кросовер ix35 Fuel Cell (Tucson Fuel Cell в США) і отримає такий же чотирирічний життєвий цикл.

Корейці розраховують, що до вказаного періоду в Європі вже сформується базова інфраструктура для заправки і обслуговування таких машин. За словами PR-менеджера Hyundai Motor UK Робіна Гейлза, всього планується випустити від 10 до 15 тисяч примірників нової водневої моделі. Очікується, що стане більш доступною, ніж нинішній ix35 Fuel Cell, який стоїть у Великобританії від 53.1 тисяч фунтів стерлінгів (68 тисяч євро).

Компанія вже визначилася з типом кузова наступній водневої моделі, але поки не розголошує цю інформацію. Раніше повідомлялося, що ймовірно, новинка знову буде кросовером з-за зростаючої популярності даного сегмента. Пробіг автомобіля від однієї заправки повинен скласти не менше 800 км, а максимальна складе близько 180 км/ч.

Для Hyundai змінник ix35 Fuel Cell стане вже шостим поколінням автомобіля з паливними елементами, але тільки другим комерційним автомобілем подібного роду. Нинішній водородомобиль проїжджає від однієї заправки 593 км і приводиться в рух 136-сильним електромотором, який отримує енергію від літій-іонних акумуляторів. Батареї заряджаються від системи паливних елементів, що виробляють енергію в результаті хімічної реакції між киснем і воднем. У вільний продаж він надійшов навесні 2015 року.

Джерело: Autocar

Читайте також:   На дорогах зняли електричний кросовер Mercedes

Напишіть відгук