Hyundai показав перше зображення водневої вантажівки

0
256

Марка Hyundai опублікувала перше зображення вантажівки, оснащеної електричною силовою установкою з водневими паливними елементами. На європейському ринку модель планується представити вже наступного року.

Плани з випуску «зеленого» тягача корейський виробник анонсував на Міжнародній виставці комерційного транспорту в Ганновері. Там же представник марки пообіцяв у наступному році розкрити всі технічні характеристики машини.

Зараз відомо лише, що новинка візуально буде відрізнятися від інших представників лінійки комерційного транспорту Hyundai. Зокрема, малюнок решітки радіатора вантажівки символізуватиме водень, а за аеродинамічну ефективність відповідатимуть спойлер на даху та проставки між кабіною і напівпричепом.

У лінійці Hyundai вже є водневі автомобілі – це кросовери iX35 Fuel Cell і NEXO. Останній дебютував на виставці CES у січні 2018 року. Позашляховик оснащений електромоторам потужністю 120 кіловат (163 кінських сил), який живиться від блоку паливних елементів. Запас ходу Hyundai NEXO становить близько 590 кілометрів.

Джерело

Читайте також:   У мережі з'явилися фото тестів оновленого SsangYong Tivoli

Напишіть відгук