Hyundai працює над тактильною системою для глухих водіїв

0
33

Автоконцерн Hyundai вельми здивував своїх шанувальників та інших автолюбителів інформацією щодо своєї нової розумної системи, яка призначена для того, щоб допомагати глухим водіям або водіям з певними слуховими проблемами вибудовувати більш безпечне та комфортне водіння. Йдеться про змішану систему під назвою TVA, яка об’єднує в собі безліч різних технологічних підходів для перетворення зовнішніх і внутрішніх звуків автомобіля в тактильні та візуальні елементи допоміжного дисплея – причому більша частина інформації транслюється на бортовий комп’ютер.

Ще раніше Hyundai неодноразово говорила про свій інтерес щодо того, щоб подарувати можливість більш комфортного і безпечного керування автомобілем тим водіям, у яких спостерігаються проблеми зі слухом в тому чи іншому масштабі. І ось нова система конвертації звуку в візуальну інформацію стає відповіддю компанії на цю проблему. Відомо, що в основі системи використовуються дві технології – Audio-Visual Conversion і Audio-Tactile Conversion – кожна з яких націлена на свою частину роботи.

Audio-Visual Conversionзабезпечує водія візуальними сигналами про звуки та звукові хвилі всередині і зовні салону автомобіля. Audio-Tactile Conversion конвертує звук в тактильні відчуття – що може бути вкрай корисним для тих водіїв, які виробили досить високу тактильну чутливість. При цьому сама система має власні алгоритмами штучного інтелекту, який допомагає їй самостійно відрізняти один тип звуку від іншого – що корисно при скасуванні помилкової тривоги та при перерозподілі звукового потоку всередині салону автомобіля.

Система Hyundai ще проходить попередні перевірки, та й в цілому не може вважатися завершеною. Однак представники автоконцерну заявили, що вважають цей проект одним з найбільш пріоритетних на даний момент і будуть найуважнішим чином спостерігати і сприяти його розвитку в майбутньому. Що може бути вельми і вельми цікавим новим сегментом розвитку для самої компанії.

Читайте також:   Volkswagen відмовився виплачувати європейським клієнтам компенсації за «дізельгейт»

Джерело

Напишіть відгук