Hyundai представила бездротову автоматичну зарядку для електрокарів

0
43

Компанія Hyundai представила нову технологію для підзарядки акумуляторів електрокарів під назвою Automated Valet Parking System (AVPS). Вона поєднує в собі систему поповнення запасу батарей, засновану на електромагнітної індукції, а також функцію автоматичного паркування.

Робота нової системи показана у відеоролику за участю концепт-кара Le Fil Rouge, представленого у березні 2018 року на Женевському автосалоні. У компанії пояснюють, що використання двох різних технологій буде корисно в умовах, коли зарядні станції та великі парковки у великих містах будуть переповнені.

Ідея системи AVPS наступна: водій електрокара під’їжджає до стоянки з зарядкою і виходить з машини. Потім активує спеціальний мобільний додаток, що включає автопілот, який шукає вільне місце з бездротовою зарядкою. Після поповнення запасу батарей автомобіль відправляється вже на звичайну парковку, де і чекає свого власника.

Компанії Hyundai і KIA до 2025 року планують почати серійний випуск автомобілів з автопілотом четвертого рівня. Це означає, що машина буде здатна пересуватися в повністю автономному режимі, проте водій у разі необхідності або при бажанні може взяти керування на себе.

Джерело

Читайте також:   На Рівненщині в наслідок ДТП п’ятеро людей травмовано та одна - загинула

Напишіть відгук