Hyundai розробляє систему V2X

0
214

Hyundai співпрацює із ізраїльською технологічною компанією Autotalks, щоб прискорити розробку та розгортання комунікаційних чіпсетів «все з усіма» (V2X). Технологія V2X включає в себе як систему «автомобіль-автомобіль», так і «автомобіль-інфраструктура», дозволяючи транспортному засобу «спілкуватися» з іншими автомобілями та з усіма елементами дорожньої інфраструктури: світлофорами, дорожніми знаками, будинками тощо.

Південнокорейський автовиробник вважає, технологія «все з усіма» в майбутньому буде надзвичайно важлива для автономних автомобілів. На відміну від традиційних датчиків, які в певних дорожніх і погодних умовах можуть помилитися, V2X інформуватиме водія про те, що відбувається в режимі реального часу. Наприклад, вона може повідомити водієві про зміну дорожньої обстановки або аварії, яка тільки що відбулася.

«В автономних автомобілях V2X доповнить існуючі датчики, дозволяючи [автопілоту] приймати більш обґрунтовані рішення, а також оптимізувати його взаємодію з іншими учасниками дорожнього руху», – йдеться в заяві Hyundai. Як і всі конкуренти, Hyundai активно розвиває технологію автономного водіння та має намір запустити самокерований автомобіль четвертого рівня у 2021 році. Його прямі інвестиції в Autotalks – останній крок до того, щоб зробити це реальністю.

Але як би там не було, технологія V2X вимагає набагато більше, ніж ініціатива, яка виходить від автовиробників, включаючи Hyundai. Для створення підключеної інфраструктури, включно зі світлофорами, урядам усього світу також доведеться інвестувати в цю технологію, а це може зайняти певний час.

Джерело Автоблог

Читайте також:   «Фабрика погоди» Ford відтворює будь-які кліматичні умови для випробувань авто

Напишіть відгук