Hyundai запропонувала новий тип автомобільних дверей

1
517

Корейський автовиробник поєднав зсувні двері та двері «крила чайки»,що відкриваються вгору, а відповідний патент зареєстрований в США. Розробники припускають, що такі конструкції будуть зручними для мінівенів, що використовуються як транспортні засоби для відпочинку» (recreational vehicle).

Ідея Hyundai полягає у використанні різних кріплень задніх дверей, в залежності від ситуації. Наприклад, під час навантаження або вивантаження речей на вільній від інших транспортних засобів майданчик двері можна підняти вгору, як у вантажного автомобіля. А в інших випадках можна обмежитися звичним способом. Причепи в компанії порахували нераціональними і занадто дорогими.

У заявці на патент розробники відзначили, що постійне використання дверей «крил чайки» викликає незручності через неможливість роботи в обмеженому просторі і їх великої маси. У той же час застосування двох типів кріплень поєднує їх переваги.

Патент Hyundai

З’являться чи ні подібні двері на серійних автомобілях не повідомляється, втім, не виключено, що технологію використають в шоукарах корейської марки, як це зробила компанія Lincoln зі своїм прототипом моделі Navigator наступного покоління. На великий встановлені пара дверей, що піднімаються, при цьому в конструкції кузова відсутня центральна стійка.

Читайте також:   Які речі з машини найчастійше викрадають злочинці?

1 COMMENT

  1. Привіт Тесла Модел Х або “Крило чайки”. А вони в наших реаліях хоч наполовину піднімуться з наліпленим брудом? Чи той самий бруд буде стікати на голову 🙁

Напишіть відгук