iGov запустив нові послуги з реєстрації транспорту в Києві, Дніпропетровську та Львові

0
275

Портал державних послуг iGov.org.ua запустив додаткові послуги з реєстрації/перереєстрації автомобілів в трьох містах України. Найближчим часом планується оптимізувати систему, після чого повинні з’явитися ще послуги з заміни та відновлення водійських посвідчень.

За словами координатора проекту iGov Дмитра Дубілета, користувачі сервісу отримують ряд переваг порівняно з відвідуванням сервісних центрів МВС (колишні МРЕВ) без попередньої онлайн-реєстрації. Зокрема співробітник сервісного центру заздалегідь перевіряє подану через інтернет заявку на реєстрацію/перереєстрацію автомобіля, що скорочує перевірки безпосередньо на місці. Крім цього, можна завчасно оплатити послуги в будь-якому банку, а також прийняти участь в опитуванні щодо якості обслуговування та, при необхідності, подати сигнал про корупцію. Подібні повідомлення надходять керівництву поліції області.

Список запущених пілотних послуг:

  • перереєстрація транспортного засобу на нового власника за договором купівлі-продажу
  • зміна особистих даних власника транспортного засобу
  • зняття транспортного засобу з обліку для реалізації
  • перереєстрація транспортного засобу при заміні номерного знака
  • перереєстрація транспортного засобу на нового власника по спадкуванню
  • перереєстрація транспортного засобу при видачі дубліката свідоцтва
  • перереєстрація транспортного засобу при переобладнанні без зміни номерів агрегатів
  • реєстрація привезеного з-за кордону транспортного засобу
  • реєстрація транспортного засобу, придбаного в торговельній організації (нові ТЗ)

На думку Дмитра Дубілета, зазначені держпослуги поки реалізовані не кращим чином і потребують удосконалення. «Якщо чесно, мені поки що не дуже подобається, як вони реалізовані. М’яко кажучи, у них ще є, що оптимізувати і автоматизувати», – написав він у Facebook.

Послуга онлайн-реєстрації автомобілів з пробігом з’явилася на порталі iGov на початку осені 2015 року. На першому етапі вона працювала тільки у двох київських і одному дніпропетровському «МРЕВ», пізніше вона була запущена для всіх сервісних центрів МВС у Києві.

Читайте також:   Команда ElectroCars довела, що на бюджетному електромобілі можна проїхати за день більше 600 км

 

Напишіть відгук