IKEA з 2025 року хоче повністю перейти на екологічно чистий транспорт

0
273

Компанія IKEA оголосила про екологічну програму, згідно з якою доставка покупок буде здійснюватися тільки за допомогою електромобілів. Для початку компанія вибрала п’ять великих міст, де вже до 2020 року в службі доставки працюватимуть тільки електричні вантажівки – це Амстердам, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Париж і Шанхай.

Крім цього в IKEA націлені зробити 100% своїх автомобілів для доставки товарів замовнику екологічно чистими до 2025 року, поставивши проміжну мету в 25% “зеленого” автопарку до 2020 року. До цього ж року компанія розраховує забезпечити зарядками для електромобілів всі свої локації, включаючи магазини, офіси та складські комплекси на всіх 30 ринках світу, де IKEA присутня в даний момент.

“Ми кидаємо виклик самим собі й надихаємо інших, оскільки тільки разом ми можемо досягти тих змін, які необхідні. Для нас важливо розвивати бізнес правильним чином – тому ми прискорюємо перехід до електромобілів в п’яти великих містах. До 2020 року всі наші домашні поставки в центральних районах Амстердама, Лос-Анджелеса, Нью-Йорка, Парижа і Шанхая будуть здійснюватися електромобілями або іншими автомобілями з нульовим рівнем викидів”, – зазначив генеральний директор IKEA Group Йеспер Бродін.

У вересні 2017 року компанія IKEA Group приєдналася до глобальної ініціативи EV100, в рамках якої найбільші компанії світу зобов’язуються перевести свої автопарки на електричну тягу до 2030 року.

Джерело

Читайте також:   Toyota представила нове покоління мікроавтобусів і фургонів Hiace

Напишіть відгук