Інспекторам Укртрансбезпеки видали автомобілі Hyundai Sonata

0
898

Державна служба України безпеки на транспорті почала експлуатувати седани Hyundai Sonata, які дісталися новому відомству від закритої таксомоторної служби Sky Taxi. Автомобілі Укртрансбезпеки відправлені в Миколаївську, Одеську та Херсонську області для участі в загальнодердавному плані дій по збереженню від руйнування автодоріг загального користування.

Як повідомили в прес-службі ГСБТ, співробітники центрального апарату Укртрансбезпеки визначать спільно з представниками Укравтодору та інспекторами територіальних підрозділів ГСБТ місця розміщення пересувних габаритно-вагових комплексів. При цьому буде врахована щільність вантажопотоку, ризики руйнування автомобільних доріг і можливості їх установки.

За словами глави ГСБТ Михайла Ноняка, в даний час габаритно-ваговий можна проводити на стаціонарних постах і 34 комплексах. Однак в недалекому майбутньому з’являться 250 точок дистанційного контролю і 71 пересувних комплексів, які планується придбати за кошти Єврокомісії.

У відомстві розраховують, що дистанційний контроль дозволить істотно знизити кількість перевірок вантажних автомобілів, оскільки на стаціонарних і пересувних постах перевірятимуть виключно ті транспортні засоби, в яких дистанційно виявлений перевантаження. А пересувні комплекси, постійно змінюючи своє положення, не дадуть можливості недобросовісним перевізникам уникнути контролю, а відтак і відповідальності.

Разом з цим в Міністерстві інфраструктури підготували два законопроекти, якими передбачено введення автоматичної фіксації вагових параметрів, а також посилення відповідальності та збільшення штрафів за перевищення допустимої маси вантажних автомобілів. Представники міністерства неодноразово заявляли, що недопущення перевантаження машин є однією з головних задач по реформуванню дорожньої галузі поряд з децентралізацією (передачею облавтодорів в підпорядкування місцевої влади) і створення дорожнього фонду (який не підтримала Верховна Рада).

Джерело: dsbt.gov.ua

Читайте також:   Як зарядити Tesla, якщо батарея вщент виснажена, а ви в чистому полі ?

Напишіть відгук