Isuzu випустила два позашляховика для любителів екстриму

0
64

Isuzu Team D-Max використовувала виставку National 4 × 4 Outdoors Show в Мельбурні для прем’єри двох прокачаних концептів – D-Max і MU-X Concept X. Доопрацьовані моделі носять статус концептів. Ключовою особливістю обох автомобілів стала ефектна зовнішність та ефективна позашляхова складова.

Нагадаємо, позашляховик MU-X побудований на базі пікапа D-Max. Обидва позашляховика отримали комплекти 20-дюймових коліс чорного кольору, взутих у призначену для екстремального бездоріжжя гуму 38/15.5R20 Mud Terrain від компанії Toyo, завищений майже на 18 см кліренс і п’ятиважельну задню койловер-підвіску на пікапі D-Max і позашляховику MU-X з переднім і заднім кутами прохідності 50 і 38 градусів, відповідно. Крім того на концепти були встановлені просунуті амортизатори з 60-міліметровим зовнішнім резервуаром на всіх колесах, а також передні 390-міліметрові і задні 355-міліметрові гальмівні ротори.

Автомобілі укомплектували новими вентильованими опуклими капотами, лебідками з обох сторін і новими підніжками. Ще було виконано ексклюзивне оформлення кузова в контрастній чорно-білій темі з додатковою графікою. У пікапа Isuzu D-Max Concept X абсолютно нова вантажна платформа зі слотами під запасне колесо та чотири каністри з паливом. Передня частина оформлена в одному стилі з червоною лінзованою оптикою і вираженим захистом.

В підкапотному просторі обох машин розміщується трилітрова дизельна «турбочетвірка» 4JJ1-TC, запозичена у серійних моделей з віддачею 176 к.с. і 430 Нм крутного моменту, в поєднанні з шестиступінчастою коробкою передач. Правда, стокову випускну систему замінили на більш продуктивну.

Доопрацьовані Isuzu D-Max і MU-X носять статус концептів. Чи планується серійний випуск таких моделей, поки невідомо.

Джерело

Читайте також:   Mitsubishi не поспішає відмовитися від викопного палива

Напишіть відгук