Камери на в’їздах до Києва почнуть фіксувати порушення ПДР

0
664

Поліція планує запустити в Києві автоматичну - і відеофіксацію порушень ПДР з 1 липня, проте працювати буде в тестовому режимі – без реальних штрафів. При цьому розпізнати номерні знаки на автомобілях зможуть тільки камери, які встановлені на в’їздах в місто.

За словами заступника голови Національної поліції Костянтина Бушуєва, повноцінно система фото – і відеофіксації порушень ПДР запрацює до кінця року, а з липня максимум, чого можуть очікувати водії, це отримати поштою повідомлення про . Як розповіли Вістям в патрульної поліції, в даний час з усіх київських камер номерні знаки автомобілів розпізнають тільки пристрої на в’їздах / виїздах з міста. Решта камери, список яких поширили на автосайтах і форумах, переважно є оглядовими для спостереження за правопорядком.

Підтвердили таку інформацію і в мерії. Як пояснив глава апарату КМДА та ініціатор програми «Безпечна столиця» Володимир Бондаренко, далеко не всі камери дозволяють збільшувати і кадрувати зображення так, щоб можна було розпізнати номерний знак автомобіля. Нові пристрої для фотофіксації планується встановити восени.

«На це закладено 80 млн грн. Потрібно проголосувати за проведення тендерних процедур, але деякі фракції постійно зривають засідання. Як тільки Київрада запрацює, протягом місяця проводиться тендер, і до осені камери можуть з’явитися на вулицях столиці. А якщо до того затвердять місцем проведення конкурсу Євробачення-2017, то можна також розраховувати на державні гроші»

Раніше в МВС повідомили, що постанова Кабінету міністрів, якою визначено процедуру оцінки відповідності вимірювальних пристроїв для дистанційного вимірювання швидкості руху транспортних засобів, набуде чинності 4 вересня 2016 року. Крім цього підготовлений проект постанови КМУ про затвердження порядку функціонування системи фіксації порушень ПДР в автоматичному режимі, а також проект галузевого стандарту в якому вказані технічні вимоги для обладнання.
Джерело: АвтоУа

Напишіть відгук