Київавтодор випробував метод «мікрохвильовки» в ремонті доріг

0
257

Столичні автодорожники розповіли про експериментальну технології ремонту доріг, яку нещодавно випробували на київських ямах. Замість звичного «латання» дефектів дорожнього покриття новим асфальтом, комунальники розігрівали старий за допомогою інфрачервоного обігрівача. У «Київавтодорі» це назвали «принципом мікрохвильової печі».

В останній місяць весни комунальна корпорація «Київавтодор» помітно активізувалася в боротьбі з «ямковістю» на столичних дорогах – нові латки і навіть цілі ділянки вулиць поступово з’являються в самих різних районах міста. Однак крім перевірених десятиліттями методик усунення дефектів асфальту, автодорожники відчувають, в тому числі і незвичні технології з інфрачервоним розігрівом дорожнього полотна. Про це повідомили в Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Безконтактний розігрів дефектної ділянки дороги проводиться обладнанням, що перетворює в інфрачервоне випромінювання. За словами київських комунальників, у такої технології немало преімуществ.В Зокрема, можна працювати в будь-який року, незалежно від погоди. Також знижуються витрати на ремонт, оскільки можна повторно використовувати старий асфальтобетон, а завдяки відсутності в технологічному процесі фрези і відбійного молотка, роботи проводяться набагато тихіше, ніж зазвичай.

Про результати експерименту, як і про перспективу масового використання такої технології в КМДА промовчали.

Читайте також:   «Київтранспарксервіс» представив новий паркувальний талон

Напишіть відгук